Bergbahn diorama (H0)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"


Mentiune : multe din zonele care apar in poze, vor veni impadurite si respectiv umplute cu vegetatie.
 
Impresionant, imi place foarte mult cum lucrezi. Felicitari, tine-o tot asa, dar nu te grabi sa termini, nu uita ca "drumul" pana la capat este mult mai intereseant decat "capatul" in sine.

P.S. Eu cred ca "Ex", vine de la "Expert". :D
 
felicitari pentru diorama
totul arata excelent
am inceput si eu lucrul la o diorama si te-as ruga daca ma poti ajuta cu o schema la aplicatia senzorilor hall
mersi
 
Ice, ce as putea oare sa mai spun... Ma bucur ca am reusit sa starnesc o oarecare admiratie


Lucas, desigur, placerea ar fi de partea mea. pm ?
 
LDH, m-a incantat sa remarc prezenta ta aici. Cum sa raspund felicitarilor daca nu cu multumiri ?
 
LDH a spus:
Multumesc Ex

Sa nu crezi ca nu am urmarit subiectul dar cand nu ai nimic de indreptat si iti place ce vezi nu prea ai ce spune.

Pana la urma nu m-am putut abtine.
Asta este prea de tot :D



Spoor!
Apropo in poza asta faimoasa nu ai folosit nisip pentru acvariu ? ca da bine de tot chiar daca e crem. si linia aia cu iarba arata ca din poveste ce sa mai nota 10+ :lol:
 
va salut...
Multumesc mult pentru aprecieri. Ma bucura ca am reusit, dupa cum spuneam, sa fac ceva placut, celor care urmaresc asta.
Nu, nu am folosit nisip d-ala, are granulatie prea mica.
Voi incerca sa mai revin si cu alte poze.
 
buna poza

LDH treci si la mine pe "sa construim impreuna H0 si H0e"
 
Multumesc,
daca asta era o intrebare, nu, nu am folosit frunze noch, ci busch, de diferite nuante, amestecate.
 
Salut Ex,

Foarte frumoasa diorama, si o sa fie si mai frumoasa.Ce zici niste tupe pe ici pe colo?
 
Salu` , mutumesc
diorama...e departe de a fi gata in deplinatatea detaliilor ce o urmaresc...
Zilele ce urmeaza, va fi reinstalata la domiciliu dupa care urmeaza continuarea. Nimic mai mult deocamdata.

Voie buna