Automotoare seria 78-1000

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
i s-a efectuat rk-ul la 781?,deoarece in vara era la marub si el si 77-0944,dar de amandoua nu mai stiu nimic
 
Incepand cu azi P 3123/3134 Arad-Brad-Arad sunt facute cu automotoare seria 78-1000
 
78-1009

(pozat prin gard)

DSCF8078.jpg


DSCF8079.jpg


78-1031

DSCF8106.jpg
 
Vlad de ce nu ai intrat acolo sa le pozezi mai bine ? Ca si eu am intrat de cateva ori sa pozez malaxe si nu a zis nimeni nimic .
 
On-Topic, 78-1008-8

DSCF8064.jpg



@Bogdan-Razvan

Deja eram in zona de aprox. 2 ore, angajatii CFR se uitau cam ciudat la mine (ca mai mult ma invarteam pe la vagoanele Ro-La) si am zis sa nu risc... :wink:
 
Sfatul meu e ca de fiecare data cand intrati in incinte cum sunt depourile sa vorbiti cu angajatii de acolo inainte de a va apuca sa faceti poze, ca sa nu riscati sa fiti dati afara in suturi.
In cele mai multe cazuri, metoda functioneaza.
In cazul de fata, stiu ca cfristii de la depoul de automotoare sunt ok.
 
Am inteles . Da ai dreptate trebuie sa vorbesti cu ei . Dar nu prea ai eo treaba . Sunt familiarizati cu noi . Stiu ca venim numa la pozat . Nu facem nimic rau .