28 iunie 2008, expo de o zi

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bv !!! Bv !!! :aplauze: :aplauze: :aplauze:
..si daca mai adaugam si faptul ca avem un NOU sediu ...... :D :p

Estem tari, dom'le !!! :evil: :evil:

PS: Sa ne traiasca...Herr Maerklin si toti cei care contribuie la aceasta Expozitie !!!! :D :lautar: :aplauze: :D
 
sesamcave a spus:
Bv !!! Bv !!! :aplauze: :aplauze: :aplauze:
..si daca mai adaugam si faptul ca avem un NOU sediu ...... :D :p


unde e sediu asta ca sa stiu si io unde sa vin data aviatoare???
 
lupul_alb a spus:
sesamcave a spus:
Bv !!! Bv !!! :aplauze: :aplauze: :aplauze:
..si daca mai adaugam si faptul ca avem un NOU sediu ...... :D :p


unde e sediu asta ca sa stiu si io unde sa vin data aviatoare???


Pai nenea tu nu citesti la "Anunturi de intalnire"?

Vorba aia ... esti membru cu drepturi depline :D

Ia ceteste ce scrie AICI
 
pai asta am vazut LDH. dar am crezut ca este pentru o intalnire, nu ca s-a hotarat ca acolo ne stabilim clubul de acum inainte. mie imi convine. e la trei statii de tramvai de mine, vin pe jos. o placere. de ar ramane acolo ar fi super
 
lupul_alb a spus:
pai asta am vazut LDH. dar am crezut ca este pentru o intalnire, nu ca s-a hotarat ca acolo ne stabilim clubul de acum inainte. mie imi convine. e la trei statii de tramvai de mine, vin pe jos. o placere. de ar ramane acolo ar fi super

Acolo va ramane dar se va mari cotizatia la 200 lei pe luna.
 
Si a fost 28 iunie 2008 &8230;

Cum a fost?
A fost bine, foarte bine si toata lumea s-a simtit excelent.

Multumiri tuturor celor ce au pus umarul pentru reusita expozitiei: Primaria sector 2 Bucuresti, Politia comunitara, membrii si nemembrii C.S.M.F.B. : Alexvusdea, Amiel, Andrei Nastase, Cftt, Costel, Cristi Tren, Dadrian, FloS, Gina, LDH, LE1500Kw, Lok, Lupul Alb, Radu Sofran, Robertanasa, Sesamcave, Silviu 20061,SSi si celor din media care au stat de vorba cu noi si le-au luat interviuri copiilor.

Daca au mai fost si nu i-am amintit ii rog sa ma scuze si pot completa lista.

Un crampei din ce a fost aici

Rog colegii si prietenii sa completeze cu fotografii si text.
 
Felicitari! Foarte frumos. Ma bucur ca am apucat sa trec si eu, chiar si pentru cinci minute. Ma bucur ca am putut sa-mi revad prietenii si sa asist la actiunea lor. Cu siguranta a fost o zi frumoasa pentru ei si pentru toti cei care au participat: copii mai mici sau mai mari, parinti, bunici si un ... Lup Alb.
 
Salut all !!!
Ei bine, filmuletul de la sfarsit este...DEMENTIAL !!!!! 8) :p 8) :D
Foarte frumos montajul.....
Si la fel, comentariul la poze este foare bun.

Inca o data se adevereste zicala :
" Unde-s multi puterea creste..." :D :fluierat: :fluierat: :evil:

Felicitari ,oameni buni !!!!
IMPREUNA am realizat un lucru bun!!!!
Parerea mea !!
:aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :lautar: :lautar: :lautar:
 
:aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze:

ca de obicei princhindeii(mici si mari) sunt gramada pe trenulete
parca ii aud "mami,vreau si eu un trenulet" :p
iar cei mai mari ..."s-o supara nevasta-mea daca imi iau si eu o dracie din asta?!" :D :D
 
In cadrul primei vizite am rezlizat si eu cateva poze la expozitia de o zi.Ma bucur ca am reusit sa va cunosc pe toti cei care au fost prezenti.




 
Felicitari pentru initiativa si organizare....am auzit numai cuvinte de lauda despre voi...Bravo! si la cat mai dese actiuni de acest gen.
 
Felicitari pentru organizare. Incet incet tot mai multa lume aude de trenulete.
Eu am vazut pe Antena 3 un reportaj despre expozitie. Au fost doua interviuri cu Radu si cu Coobra (sper ca nu m-am inselat)
Din pacate din nou a fost acelasi sablon: cat de scump e acest hobby. Atata ca de data asta costurile au fost mai aproape de realitate (chiar mai mici :D)
 
IonutTrif a spus:
Felicitari pentru organizare. Incet incet tot mai multa lume aude de trenulete.
Eu am vazut pe Antena 3 un reportaj despre expozitie. Au fost doua interviuri cu Radu si cu Coobra (sper ca nu m-am inselat)
Din pacate din nou a fost acelasi sablon: cat de scump e acest hobby. Atata ca de data asta costurile au fost mai aproape de realitate (chiar mai mici :D)

Multumim Ionut pentru aprecieri.

Nu a fost COObra a fost Sesamcave :D

Preturile au fost mai aproape de realitate deoarece am insistat pe aceasta tema spunand ca o colectie se face in ani buni si nu se cumpara totul intr-o zi iar atunci cand te loveste "microbul", care poate fi doar un impuls de moment, costurile sunt cele ale unui start set care nu inseamna prea mult.
LE1500KW a spus:
LDH,ai idee cand va fii urmatoarea expozitie :D ? o astept cu nerabdare :D

Da, se pare ca luna august va fi pe placul nostru si speram sa vina si mai multi copii.
Din pacate, fiind o expozitie in aer liber, o sa fie tot de o zi sau ... cine stie ce surprize mai apar.

Multumesc shikanne pentru felicitari si speram sa fii prezent alaturi de noi la urmatoare.

Deviza ramane "Daca aveti copii nu-i uitati acasa!"

:cafea: