Warbirds

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut ,
Un Grumman F4F Wildcat ...alt avion de vanatoare folosit de americani pe portavioane in Pacific impotriva japonezilor......
 
Salut ,
Iata inca un Focke Wulf (model Hobby Boss 1:72 cumparat din oferta la 2 Euro.....)
 
LDH a spus:
O debarcare, ceva?

:D

Ceva a la D-Day ..... :D Asa o diorama n-ar fi rau....dar stau cam rau cu timpul (si cu talentul :fluierat: ) ....in plus mai asteapta si diorama SUA sa mai lucrez la ea :fluierat:
 
Salut ,
Iata ca a intrat in colectie si un SU 27 sovietic...imi place foarte mult acest avion ,care concureaza cu F 15 Strike Eagle .....(acest F 15 va fi urmatarea achizitie....)
 
mai frumos SUKHOI 27,eu oricum consider avioanele rusesti superioare celor americane din unele puncte de vedere
 
Salut ,
Si mie imi place muuuult acest SU27 !!! Asa este ,avioanele sovietice sunt in unele puncte superioare ,dar nu in toate ......sa nu uitam si un MiG29 este fantastic (acesta imi lipseste inca in colectie ).Toate aceste avioane sunt din generatia 4 .....dar americanii au trecut deja la generatia 5 de avioane :F22 Raptor si F35 Lightning .Am si un kit de F 22 Raptor ......dar inca nu stiu cand am sa-l montez :roll:
 
Am vazut ca si la avioane este miscare ....

http://www.youtube.com/user/HobbykingLive?v=l95SMjIPkSU&feature=pyv&ad=6955473066&kw=electric%20rc%20aircraft&gclid=CIiSrLzn9acCFQ8t3wodSCl2bg

E.
 
Salut ,desigur este si aici miscare.....dar de acest hobby nu am sa ma apuc.....imi ajung celelalte :D
la mine stau miniaturile in vitrina (in loc de bibelou..... :roll: ).
 
SantaFeFan a spus:
Salut ,desigur este si aici miscare.....dar de acest hobby nu am sa ma apuc.....imi ajung celelalte :D
la mine stau miniaturile in vitrina (in loc de bibelou..... :roll: ).

Dar pot sa miste daca te straduiesti ... putin :D

http://www.youtube.com/watch?v=XZcdPYepP6I&feature=channel
 
@LDH ,nu sunt un fan al acestei diorame enorme MiWuLa...... :-? (pentru mine muuuuult prea aglomerata ,iar 80% din populatia HO lucreaza ca pompieri.... :D ) dar :ceea ce au realizat oamenii aici este extraordinar si merita respect !!!!este un show pentru familie ,nu pentru modelisti ..... multi au incercat sa copieze asa ceva ,dar nu au reusit ......