General Dynamics F16

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

SantaFeFan

Well-Known Member
Trenulist
27 Februarie 2008
1.418
5
Germania
LOCATION
Germania
Salut ,
Iata un kit Revell 1:48 al unui model F16.....fiul meu este posesorul acestui model :D
 
:D Chiar ma intrebam cand am citit titlul subiectului, daca nu cumva GD s-a apucat sa faca si locomotive si eu nu stiu de ele ;-)

Salutare Rudi, si fiul meu are kit-ul asta, e o pasiune mai veche de-a lui, de pe vremea cand a vizitat la aeroportul Kogalniceanu niste F16-uri venite in vizita. Scara 1:48 e o scara super daca vrei sa faci detalii corecte. Sa inteleg ca ai reusit sa-l atragi inspre partea modelismului?

Numai bine...
 
victorian a spus:
Sa inteleg ca ai reusit sa-l atragi inspre partea modelismului?
:D :D :D
De mult ma tot intreb cum sa fac sa-l atrag spre modelism.....
cu trenuletele nu am reusit (pana acuma.....) ........
cu slotcar m-a imbolnavit el.... :D
iar cu aceste avioane ...cine stie :roll:
a fost cu scoala lui in vizita la "Deutsche Museum München-Schleissheim" si acolo a vazut cateva avioane .......
kitul a fost inceput de el ,iar eu am avut onoarea sa-l termin :D .Este clar ca putea fi mai detaliat ,dar pentru inceput este OK . 1:48 este o scara frumoasa pentru asa ceva ,dar trebuie loc......
 
arata k modelul iar ca si detaliere scara 1 la 48 este super.ar fi bine sa achizitionezi un aerograf si sa il inveti pe viitorul modelist sa il foloseasca.rezultatele vopsirii cu aerograful sunt spectaculoase si duc la evidentierea multor detalii.asteptam viitoarele modele :D .