Colectie Tanc 1:72

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut ,
Iata si ultima achizitie in colectia tanc 1:72 :Jagd Tiger Version Henschel (model Dragon)
 
Pai inca nu le-am pozat pe toate......mai urmeaza aliatii ....... :D Dar deocamdata sunt in numar inferior ....asa au aparut in colectie ,nu este vina mea :D .O sa urmeze si ei cat de curand.....
 
SantaFeFan a spus:
Iata si restul trupei germane din WW2 ........

Era de asteptat: imi place ala GRI! (randul 2, stg). Mai multe despre el, pliz, si foto muuuuulte.

Allah el Akbar!
 
Da, multzam! frumoSS mashin, trebuie sa-i scoti matul, ca reflecta lumina. Si nemtii stiau ca e bai mare. asa ca, pensule, aerografe si vopseluri, si asa e iarna si tre' sa stam in casa. Cate piese va avea colectia?
 
Salut Obi ,
Intr-adevar este cam luciu mult pe ici-colo...Dar le-am pozat asa cum le-am scos din cutie ....
Cate tancuri o sa fie la urma inca nu stiu exact ,nu am gasit nimic pe site la DeAgostini.....dar dupa cate am citit pe diferite forumuri o sa fie cam 70-80 de tancuri.........daca le aduce intr-adevar pe toate .Deci o sa mai apara inca cateva piese interesante si ceva aliati....sunt cam putini la ora actuala :D asa nu se castiga razboiul :D :D :D