CLUBUL BUCURESTI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
@ All

Legat de participarea la expozitia din data de 1 iunie 2007 vreau sa anunt ca nu este un monopol al clubului Bucuresti si pot participa ca expozanti toti cei care doresc sa prezinte ceva interesant si care sunt convinsi ca numai prin promovarea acestei pasiuni vom putea atrage noi membrii in lumea modelismului feroviar.
Va asteptam, nu numai cu intentia ci si cu fapta.

Conditiile le cunoasteti din cele prezentate mai sus asa ca doritorii sunt invitati la discutii la intalnirea de sambata 26.05.2007.
 
am o propunere sa ne vedem la club pentru a da posibilitatea si altor persoane sa vina sa participe la intilnire si sa devina membri clubului ora sa fie 16,00 sa avem timp de discutii
 
bulevradul ferdinand 128 intrarea se face prin strada avrig unde este sediul clubului sportiv scolar nr.2 telefonul meu 0745123598
 
Pana la urma a vazut cineva emisiunea de pe Good Life Channel?

@Radu
Pentru sambata la ce ora ramane intalnirea?
 
da ora 16 ramine pentru sambata sunt in posesia dvd ului inca nu l am vazut nici eu o sa il vedem sambata la club
 
laur a spus:
trebuie sa vin cu ceva anume? aducezii ceva cu voi?

Eu de regula aduc un Suc la 2 Litri , poti aduce orice , asa se strange la fiecare intalnire , ca sa fie sederea mai placute , ca spiritual ne hranim cu trenulete , dar nu si stomacul :fluierat: :cafea: .
 
Deci pina la urma sa stabilit unde venim?Daca da sa spuneti sa stiu unde sa vin,ca stiu unde este clubul si unde are LDH mica oaza de relaxare de la el de la firma :D
 
ok anunt oficial
sambata 26 mai 2007 ora 16,00 la club in bulev ferdinand la nuc si la LDH vom merge altadata sa stam la sprit acum inca mai avem treaba de facut pentru expozitie voi aduce diorama sa facem ultimele retusuri si sa circule trenurile pe ea mai avem doar 6 zile pina la expozitie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.