pisicile fac parte din modelismul feroviar?

lupul_alb

Well-Known Member
Trenulist
7 Dec 2016
1.500
0
Bucuresti
mai, dar v-ati luat la intrecere cu pisicile?

am si eu un hamster, dar mi-e teama sa pun poze cu el intre atatea pisici.

nu de alta, dar or s-o ia la goana dupa hamstarel si or sa va calce vagoanele in labute si atunci se va vedea cat de mult va apreciaza "pasiunea" motanii si pisicutele voastre. :D

:twisted:

connectorxp

Active Member
Trenulist
17 Aug 2016
180
0
Bucuresti
Doi perusi de culoare albastra au loc pe aici ?? :lol: , maine pun o poza cu ei , ca idee , ei stau langa trenulete , in locul unde le tin , cand sunt stranse , ei find paznici de depou ... fara voie .

Calin_CBR

Active Member
Trenulist
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
Sigur ca da, chiar ar fi indicat...La cate pisici vezi ca avem, crezi ca hamsterul lui LA ar fi suficient?? :twisted: :twisted: Noooooo, nici pe o masea nu le-ar ajunge :twisted:
Si daca LDH are inginer sef, eu de ce nu as avea o inginera supervisor (cred ca am scris corect) care sa ma supravegheze la reglarea unui macaz?!

connectorxp

Active Member
Trenulist
17 Aug 2016
180
0
Bucuresti
Calin_CBR a spus:
Si fara haz, va rog, de sculele mele "profi" :oops:
Eu tot cu un start-set CSX Special Train am inceput si pot sa spun ca e destul de interesant , mai ales la nivel de incepator ... tot aia ma numesc , pana nu termin diorama :D .

Patentul , cutter-ul , sarma si altele fac parte din "repertoriul" fiecaruia , la mine de exemplu imi lipseste 1m de sarma subtire , ca sa pot monta decodorul de macaz la sine ... si in felul acesta am improvizat :twisted: .

Calin_CBR

Active Member
Trenulist
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
@ Rally

Da, acar-matza-homo-sapiens-fosilis e bine zis, dar vreau sa-i iau si o trecere la nivel cu bariera, sa aiba "post fix" :lol:

Calin_CBR

Active Member
Trenulist
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
@ connectorxp

"cutterul" meu din poza e un cutit pentru intins untul pe paine :oops: :oops: :oops:

A

Anonymous

Guest
La ce scra e pisica as dori si eu una ! :wink: :wink: Sa-l anuntam pe rally sa le puna pe site :wink:

Calin_CBR

Active Member
Trenulist
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
E scara 1:1, dar vorbim cu Rally sa comande pui, ca aia merg pe post de lei la formatul G :lol: :lol: :lol:

Calin_CBR

Active Member
Trenulist
22 Dec 2016
192
0
Hunedoara
YAHOO
bebe7400
Pai robertanasa ar trebui sa puna niste foto cu soricarul lui, surprins in timp ce ii rontaia locomotiva :lol: :lol:

Floris

Active Member
Trenulist
20 Dec 2016
86
0
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: m-ati convins.imi iau si eu o pisica 8)