La multi ani, Mircea!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
La multi ani MPU!Multa sanatate si succese pe mai departe atat in cariera cat si in hobby!
 
"Bielarul sef , LA MULTI ANI "
Multe locomotive "imbunatatite" iti doresc
;-)
 
Domnule profesor,
Iti multumim ca ne esti alaturi pe acest forum.
La multi ani, iti dorim sanatate tie si familiei tale, putere de munca si investitie feroviara, multa intelegere din partea ministrului de finante, si tot ce mai vrei tu...
Sa ne auzim (si sa ne vedem) cu bine!
Chiar acum ma duc si beau un paharel de visinata in cinstea ta!
 
Mircea,

Multa sanatate, multe bucurii, multa fericire, si multe aburoase cu biele corecte! La Multi Ani fericiti!
 
Va multumesc tuturor pentru urari si pentru gandurile frumoase! 8)
Recunosc ca uneori poate v-am agasat cu insistentele mele in privinta bielelor, luminilor, rotilor, motoarelor etc., fapt care se datoreaza caracteristicilor Fecioarei (nu cred in zodii, dar ma amuza si chiar mi se cam potrivesc :D), insa sper ca am reusit si voi mai reusi sa fiu de folos acestei simpatice comunitati feroviare numita... forumul Lokomotiv :aplauze:
Sa fim cu totii sanatosi si sa auzim numai de bine!
 
La Multi Ani si tot ce iti doresti!
Sanatate, bucurii, multe trenulete, "biele corecte", led-uri functionale si multa multa rabdare in continuare... cu invataceii (printre care ma numar si eu :oops: )
Inca o data, LA MULTI ANI!
 
"La Multi Ani!" parinte al aburoaselor....sa ne traiesti!!!....sanatate si tot ce iti doresti!!!