Trenurile mele

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Catalinzz

Active Member
11 Martie 2008
171
0
Buzau/Bucuresti
LOCATION
Buzau/Bucuresti
Salut tuturor! Ca orice membru al forumului imi voi prezenta si eu modelele mele. Deocamdata am putine dar, la vara imi voi face o diorama de 5 pe 1,5 m..ca sa vada lumea ca si la Buzau e cineva !! :D

Si acum pozele.....sper sa va placa... :D
 
Copiaza de la imagine ultimul link de langa sau de sub poza

Cel care incepe cu


Daca-l pui unde scrii apare direct poza ''timbru''
 



ACEASTA CICA AR TREBUII SA FIE O STATIE DE POMPIERI DE PE TIMPUL LUI PAZVANTE CHIORUL, DAR E FRUMUSICA SI MIE IMI PLACE..FACE PARTE DIN GAMA FALLER

 

BINE INTELES MINUNATA LOCO NS CARE MI-A FACUT MULTI NERVI DAR NU DIN CAUZA CUM ARATA CI ,CINEVA MI-A TRIMIS-O CAM ;;BULITA;;NU DAU NUME







 
camioanele si masinilea alea le aveam de cand eram mic. Le-am pus ca sa para mai frumos. Am si masinulte scara 1:87 dar cum am spus voi pune mai multe imagini si mai detaliate azi, :D
 
mpursu a spus:
Catalinzz a spus:
...la vara imi voi face o diorama de 5 pe 1,5 m..ca sa vada lumea ca si la Buzau e cineva !! :D...
Off-topic (sau nu :D): in toamna vin la Buzau la o conferinta, asa ca... mult succes cu diorama, sa o pot vedea live 8)

Pai la ce desen de linii are si la cat a facut calculul ca ar costa e posibil sa nu fie gata :D