Regiotrans ne duce de ripa

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

srazvi

Well-Known Member
Trenulist
14 Martie 2016
1.095
0
Arad
LOCATION
Arad
Am fost ieri la Anina, ne-am adunat 8 din Arad si Timisoara si am mers, desi a trebuit sa schimbam trenul aproximativ la fiecare 40 km nu ne-am plins de asta. Problema mare a fost la intors, cind toti eram fericiti si bucurosi ca ne-a reusit, stateam in Oravita si asteptam personalul de intors prin Berzovia, dar surpriza, acesta a circulat conform unei zile de vineri, adica cu o ora mai tirziu :-x . Evident ca am ajuns doar in Berzovia de unde nimic legatura pina a doua zi la 4 dimineata(era 9 seara).
Pina la urma am ajuns cu bine ca au venit 2 masini dupa noi, dar ne-a trecut toata bucuria si bunadispozitie, aviz celor ce calatoresc cu operatorul acesta, ca se pare ca-si schimba mersul cind vor ei iar informatii nu ai de unde sa iei, ca pe site nu sint actualizate(sau a fost ieri vineri si nu ne-am dat noi seama)
 
Schimba mersul de nu mai stiu nici astia de la informatii ce cum circula :D :D :D

Au schimbat in 27 Februarie in 8 Martie in 7 Aprilie iar acum in 27 aprilie (asa scria parca in Berzovia) :D :D

Astazi MINUNE au actualizat site-ul , dar din ce au actualizat , nu mai pricep nimic.
 
Mersul de tren al Regiotrans, pentru liniile din Banat + linia de Nadlac, e afisat in Timisoara Nord.