CXP Rail , jucariile lui ConnectorXP :)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Re: !!!

<r>Daca e 9 lei ma abonez si eu , doar sa fie <E>:twisted:</E> , metoda asta o aplic cand stratul este gros , nefiind curatat a de luni <E>:oops:</E> , cu toata murdaria aceea nu se simtea diferenta la Blue tiger , dar cea de la startset murea la curbe daca mergea incet , iar in DCC avand tensiune de 16 V , poate strapunge mai usor stratul de jeg , dar acuma dupa ce le curat si aranjez o sa vad daca merge mai bine , la impins un vagon cu mana s-a observat o diferenta , merge mai lin pe linia curatata .</r>
 
Re: !!!

<r><QUOTE author="rally"><s>
rally a spus:
</s><QUOTE><s>
</s>la impins un vagon cu mana s-a observat o diferenta , merge mai lin pe linia curatata .<e>
</e></QUOTE>
Sa nu exageram... cum se numea asta... placebo ? <E>:twisted:</E> autosugestie: <E>:twisted:</E> <E>:roll:</E><e>
</e></QUOTE>

<E>:lol:</E> <E>:oops:</E> <E>:twisted:</E> <E>:roll:</E> , cand iti vin periutele de care ai zis , imi dai si mie un "tignal" despre ele ?</r>
 
Re: !!!

<r><QUOTE author="rally"><s>
rally a spus:
</s>Ok, unu-l am , ti-l dau tie ca stiu c-o sa-i faci o recenzie buna... <E>:lol:</E> ,<br/>
Imagini...laude...critici ... ma rog, tot tacamul <E>:wink:</E><e>
</e></QUOTE>

Daca unii au <URL url="http://www.mobile-review.com">www.mobile-review.com</URL> , noi avem trenulete-review.ro <E>:twisted:</E> , nu e o idee rea , sa facem un topic pe forum dedicat recenziilor diferitelor modele si accesorii , in felul acesta separam "taratele de neghina" , desi aici nu prea e cazul <E>:D</E> .</r>
 
Am nevoie de ajutor , nu mai gasesc topicul in care era specificat cum sa demontezi un vagon IC Piko , ca sa pot monta rigleta cu leduri ????
 
connectorxp a spus:
Am nevoie de ajutor , nu mai gasesc topicul in care era specificat cum sa demontezi un vagon IC Piko , ca sa pot monta rigleta cu leduri ????

forumul asta e cam ciudat , acu jumate de ora am scris mesajul , dar el imi arata ca a fost scris cu saptamani in urma :D .