• Forumul este in proces de upgrade!

Transmisii - anunturi

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

maine transmisie de la Salonul national de modelism - Alba Iulia incepand cu ora 8:30 a.m. ,

proiectul X a ajuns cu bine de la Brasov la Alba Iulia, iar maine dimineata va fi montat si pus in functiune.

grandpagscout

Well-Known Member
Salut!

Ne cerem scuze ca n-am mai reusit sa transmitem din Alba dar totul a fost facut foarte repede, si vizitatorii au navalit peste noi. totul este bine, dioramele merg asa cum trebuie si e plin de entuziasti.

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut.

Astazi se va transmite live evenimentul "Sumo Trix"

Probabil ca pe la 18:30 (sa vedem cum se aduna lumea)

pt transmisie click aici

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salutare

Stimati pasionati, colectionari si alte specii :)

Lokomotiv.ro va transmite live in exclusivitate de la Brasov si va va prezenta in premiera nationala si internationala, prototipul modelului locomotivei CFR 060-EA produsa de Amintiri Feroviare.

O fi pe bune?

Daca erati decisi sa nu veniti la Brasov, cred ca multi va veti schimba decizia :)

Transmisia LIVE azi la ora 14:00.

Transmitem AICI

Chode

Active Member
SUPER ! Ce veste minunata! Nu-mi vine sa cred ca vom avea o locomotiva romaneasca, autentic si profi executata :eek: . Felicitari organizatorilor expozitiei si producatorului si multumesc de veste. Sper sa ajung si eu maine pe acolo.

Numai bine si succes,

Bogdan

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

din pacate duminica nu s-a putut transmite mai nimic,
am fi vrut sa transmitem si adunarea expozitiei, demontatul modulelor, etc, sa vada toata lumea cata munca implica organizarea unei expozitii, din pacate netul mai mult nu a mers decat a mers,
poate la anul Bogdan se asigura sa avem o conducta de net. :grin:

Sus Jos