Despre muzica

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Tony Poptamas & Desperado au intrat in finala pentru Cerbul de Aur 2008!!!
yahoo.gif
yahoo.gif
yahoo.gif
 
Bravo Sandy, iti merge bine decodoru` cu sound :lautar: ...te sustinem si pe mai departe, desi mi-e o lene de ma doaaaaaaaaareeeeee :roll:
 
Sandy sunt DESPERAT daca nu va vad la Cerb , toata familia mea te-a votat ca doar "AM BECIUL MEU ,SI SUNT FERICIT "....
 
Salutare!
Va multumesc foarte mult pentru voturi si sustinere!
Pentru cei carora li se pare ciudat ca nu sint si eu pe scena:
Deoarece numarul maxim de muzicieni admisi de regulament pe scena este de 6 iar Desperado cu Tony si Alexandra Ungureanu ar fi fost 7,am decis sa coordonez tot proiectul din culise,ca si producator pentru ca este important sa functioneaze bine ECHIPA.
Va rugam sa fiti alaturi de noi si de acum incolo,mai ales duminica 10 aug de la aceeasi ora.
Daca ne calificam pentru Cerb,voi avea ocazia sa vad si eu pe viu diorama lui Bogdan :lol:
s
 
DACA :-?
DACA = MUST cum zice englezu' :p (nu din struguri :-? )
Deci pe perioada Cerbului o sa fi si prin beci :twisted: garantez :twisted: :|
 
PS. Vezi ca ai gresit cu ora = eu stiu ca pe 10.August "preselectia" incepe la 20:30 .
Te rog verifica ca dupa aia o sa zici ca nu ai fost in beci din cauza mea :D :D :D
 
Sandy, Jimi Hendrix trebuia sa aiba un producator ca tine.Cum ar suna un HEY, JOE in versiunea ta ?:x
 
Sandy si Desperado - cand ti-am zis ca ne vedem in beci nu m-ai crezut.
Felicitari si ne vdem la Cerb
 
bravo si la mai mare, dom`le!Numai sa nu va manance ursul (ala din padure, nu mpursu) ca in rest aveti toate sansele de partea voastra.
 
Off-topic: mpursu spera ca poate Sandy, aflat in vizita intr-un anume beci, va studia si o anumita aburoasa BR89 Piko, cu acordul posesorului :D
On-topic: publicul v-a votat puternic (locul II :aplauze:) + juriul de specialitate v-a oferit 7apte puncte (maxim :aplauze:) = sunteti grozavi :aplauze:
 
Cerbul de aur "ON AIR"
Tocmai au cantat Desperado cu piesa scrisa de colegu de suferinta de la CJ ,Sandy.
Cui ii place muzica de calitate , trenuletele , avioanele , votati

Prin SMS la 1409 trimite-ti cifra 30
Sau 0900020030

Bafta Sandy ,
cele 2 melodii au sunat super

PS. Sper ca data viitoare cand mai vi in beci sa nu mai fi stresat :evil:
Nu stiu de ce erai stresat :D ca doar ce e un "cerb " :D :D :D