error

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
poti sa imi zici si mie asta ar vrea sa fie?ca dupa poza nu e,dar in rest e la fel
http://www.revell.ro/store/view.php?prod=6010077
 
Salut Jackson,
lucrez si eu nave si iti spun sigur ca este o eroare de afisare. Ceea ce apare acolo este un portavion. Cred ca este U.S.S. BOXER LHD 4, kitul de la revell.

Queen Mary si Queen Mary 2 sunt inconfundabile, kitul revell este impresionant prin detalii si dimensiuni, a fost difuzat un reportaj si pe Discovery cu privire la aceasta nava.

Daca iti plac astfel de kituri, intra pe machete.ro sau parcmodels.ro pentru ca ai de unde alege. Nu este reclama ceea ce scriu eu, toata lumea din modelismul romanesc cunoaste linkurile, nu mai au nevoie de publicitate. Consider insa ca aceasta activitate (modelismul) trebuie sprijinita cat mai mult si la noi in tara, de aceea ti-am indicat aceste surse de unde poti cumpara kituri si materiale, la preturi bune, pentru ca cei care la vand au bunul simt de a nu inerca obtinerea de profituri rapide si mari pe buzunarul pasionatilor (asa cum fac altii unde ai fi tentat sa intri poate). Si in domensiul feroviar este la fel, pe cei seriosi in domeniu ii gasesti cu bannere chiar pe acest forum, sunt la fel, oameni care reusesc sa imbine ideea de afacere cu cea de pasiune.
 
iti multumesc frumos pt informatii,dar modelul mai sus mentionat la ce pret il pot gasi?si unde?ca pe machete.ro nu l-am vazut .mersi
 
Salut,
daca te referi la queen mary II, nu mai este, a fost la un moment dat din cate imi amintesc eu, momentan il au pe primul vas de acest tip, Revell 1:570 5203 Luxury Liner Queen Mary, la un pret bun.

Eventual poti sa iei legatura cu ei, telefonic sau prin mail, sau sa incercis pe forumul dedicat acestui tip de machete, cartula.ro, unde gasesti o multime de pasionati din toata tara care sigur or sa te ajute, sau ca ultima solutie de pe situl revell.ro, unde la fel inearca sa ceri detalii inainte. Aici sunt preturi ceva mai mari, dar in lipsa de altceva, e buna si aceasta solutie.
Probabil ca produsul este ok, doar poza e alta dintr-o eroare.