Probleme

cosmin78

Well-Known Member
Trenulist
28 Apr 2007
5.827
4
Porto/Craiova
YAHOO
cosminn78
La diferite cautari in caseta respectia, ca rezultat mi-a afisat :

"Căutarea nu a putut fi finalizată deoarece cuvintele cheie ale căutării au fost prea scurte, prea lungi, sau prea uzuale. "

Cred ca e vreo problema de setare undeva, pentru ca normal ar fi sa imi returneze deja rezultate la un cuvant de minim 3 caractere.

GFN

Well-Known Member
Trenulist
14 Oct 2010
542
181
Bucuresti
YAHOO
contactless
Cum se pot sterge convesatiile din privat???
Daca selectez una sau mai multe conversatii si intru pe "Choose action" nu am optiunea de stergere.

anvo5555

Active Member
Trenulist
21 Feb 2016
85
1
40
Bucuresti
La mine, am incercat cu "Leave"( - pentru asta e nevoie sa intri pe mesajul/conversatia pe care vrei sa o stergi -), moment in care iti apare o fereastra de dialog cu optiuni in ceea ce priveste mesajele ulterioare. Dupa ce am bifat optiunea de a accepta mesaje ulterioare, mesajul/conversatia a disparut din Inbox. Probabil ca asa e construita platforma, gen threaded mail.
556

Ultima editare:

crystyv

Administrator
Trenulist
31 Dec 2015
188
15
Timisoara
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
https://www.trains-addicted.ro
La mine, am incercat cu "Leave"( - pentru asta e nevoie sa intri pe mesajul/conversatia pe care vrei sa o stergi -), moment in care iti apare o fereastra de dialog cu optiuni in ceea ce priveste mesajele ulterioare. Dupa ce am bifat optiunea de a accepta mesaje ulterioare, mesajul/conversatia a disparut din Inbox. Probabil ca asa e construita platforma, gen threaded mail.Vezi atașament 556
Salut.

Platforma asa e gandita, mesajele private sunt asemanatoare cu emailurile

• Like
Reacții: anvo5555

GFN

Well-Known Member
Trenulist
14 Oct 2010
542
181
Bucuresti
YAHOO
contactless
La mine nu se mai vad pozele de pe forum ,iar Storage Lokomotiv imi da eroare la incarcarea pozelor.
La voi , ceilalti useri se intampla la fel??? sa stiu daca la mine este problema sau de pe server(e).
Numai bine.

GFN

Well-Known Member
Trenulist
14 Oct 2010
542
181
Bucuresti
YAHOO
contactless
Multumesc.
Asta inseamna ca trebuie sa il chemam pe Cristi pentru depanare

Gam3

Moderator
Membru personal
Super Moderator
Moderator
Trenulist
18 Iun 2016
5.161
96
Iași
Cred ca s-a rezolvat. Acum se vad pozele.