Anunturi de intilnire ale Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Mai , pe topicul asta nu mai gasesti pe nimeni?
Unde ati fugit cu totii?
Am nevoie de un pic de ajutor: Stie careva cumva unde gasesc prin arad un spatiu unde sa-mi mut si eu constructia ca acuma stau intr-o garsoniera, iar spatiul e restrans.
mersi
 
Salut!

N-a fugit nimeni. Toti suntem aici, numai ca o parte din noi dam BACul anu asta si am lasat-o mai moale pana dupa BAC. Pana atunci , miercuri 30.04 facem o excursie pe linia Oravita- Anina. Daca ai timp esti bine-venit. Pe mine ma poti ocntacta utilizand datele de la subiectul unde s-au prezentat moderatorii la bine ati venit.
 
Achtung ! Achtung!

Scuze ca trebuie sa va anunt cu asa putin timp inainte. Duminica la binecunoscutul club, intilnire speciala incepand cu ora 12 30. vo m avea invitati speciali de la Cluj. Cei ce vin va rog pe cat posibil sa confirmati prezenta aici. Valabil si pentru timisoreni
:p
 
Duminica spui Gaby ??? O sa vin si eu cu austriecele mele :):):) si ii spun si la Cristi .
 
Vin si eu un pic mai tarziu .... intai sa bag ceva in burticica , ca pe urma :confused: :confused: :confused:
si... mi-a venit in sfarsit pachetul cu bunatati :evil:
 
ATENTIE ATENTIE!!!!

Luni 14 iulie, orele 17. 00 va avea loc intilnirea de aniversare a 2 ani de cand 5 nebuni pasionati de trenulete au inceput manifestarile feroviare in zona Aradului :D :D :D Cu aceasta ocazie va invitam la o intilnire speciala pentru a sarbatori aceasta ocazie, dar nu ratam o intilnire fara sa discutam alte cele, si avem multe de discutat .
Asa ca va rog sa confimati in continuare :D
 
Cei 5 nebuni care au speriat vestul au inceput activitatile in data de 14.07.2006 cu o expeditie la Ghioroc, expeditie pe care o gasiti prezentata aici. Ei au fost bineinteles eu,Gabi, Paul,srazvi si radu161.
Acestea fiind spuse va asteptam la aniversare sa ciocnim impreuna un pahar, sa invartim niste machete si sa discutam ca, vorba lui Gabi, avem multe de discutat!
champagne.gif

Ne vedem pe 14!
 
Voi neni si eu mai ales ca vreau sa rulez un Liliput care sta in cutie de mult timp ( e lung si inca e analog :( ) . 17.00 hmmm sper sa scap de la job , dar mai sper ca intalnirea sa nu se termine inainte de 18.00 :x :x :x .
Aaaa si tot in locatia arhicunoscuta ???? Nu ai precizat unde sau "prietenii stiu unde e " ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) .