Roco BR 140

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Bună! Am eu una bulk ( fără ambalaj doar buretele in care e în start set) așa am cumpărat-o din magazin e rulată foarte puțin vreo 15-20 de minute dar ultima dată sau rupt gumele de aderență de la roți cred că în timp putrezesc, am cumpărat și gume noi dar nu le-am montat. O vând așa cu tot cu gume nemontate dar incluse la 250lei fix+transport. Pentru poze dacă te interesează îți trimit pe WhatsApp zilele următoare.
 
Bună! Am eu una bulk ( fără ambalaj doar buretele in care e în start set) așa am cumpărat-o din magazin e rulată foarte puțin vreo 15-20 de minute dar ultima dată sau rupt gumele de aderență de la roți cred că în timp putrezesc, am cumpărat și gume noi dar nu le-am montat. O vând așa cu tot cu gume nemontate dar incluse la 250lei fix+transport. Pentru poze dacă te interesează îți trimit pe WhatsApp zilele următoare.
Salut da sunt interesat de ea astept poze pe wapp 0727817349 de unde esti?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.