• Forumul este in proces de upgrade!

Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

IonutTrif

Well-Known Member
Salutare,

in caz ca sunt oameni care nu si-au citit emailurile va reamintesc ca astazi (marti) e intalnire la club incepand cu ora 18:00.

Aveti ocazia sa vedeti noul DA, un TGV, sa vedeti cum s-a amenajat clubul (suntem catre final cu lucrarile) si mai ales aveti privilegiul sa mai platiti cotizatii :D:D

Ionut

macleod

Well-Known Member
Opa, cand aud de tgv-uri mi se ridica urechile ca la iepuri. Despre ce e vorba ? Sau daca se vrea supriza sper ca dati si voi maine poimaine poze cu inculpatul :p

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

revenim cu imagini mai tarziu,
s-a rulat un TGV - Record du monde, din pacate versiunea hobby, pana apare si cea profi.

macleod

Well-Known Member
Superb, mai ales cand te gandesti ca e doar varianta aia troaca din plastic pentru copii.
Asteptam cu interes si varianta profi :p.

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

intalnire azi ca de obicei la ora 18:00.

Se pare ca avem un oaspete de la Oradea.

p.s. Toti cei din cluj sa isi aduca papuci de casa :D

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

pentru ca e important, o sa anunt de pe acum, sa va faceti planuri de club pentru duminica 24 mai, va fi o intalnire importanta, o sa vedeti de ce.

Pana atunci o sa ne mai vedem oricum ca de obicei marti, saptamana ce vine.

mixu

Well-Known Member
:!: :!: :!: atentie pt multi musafiri duminica la unu se va incheia pt ca au tren la ora aceea ...altfel nu ajung luni la servici :(
probabil unii vor mai sta pana dupamasa (cei ce vin cu mashini)

se poate sterge dar e importanta ora

IonutTrif

Well-Known Member
Pana la marea intalnire de duminica (creste lista de invitati din tara cu fiecare ora) ne incalzim (din pacate si la propriu) maine de la ora 18:00 cu intalnirea saptamanala.
Daca totul decurge normal pe duminica o sa ne putem mandrii cu niste draperii de toata frumusetea.

IOnut

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

urmatoare intalnire va avea loc duminica 24 mai, incepand cu ora 9:30 a.m. si va tine pana la ora 13:00.

Ne vedem la club!

Florinn

Well-Known Member
Membru personal
Salut,

intalnire maine, ca de obicei dupa ora 18:00.

Alin a promis ca ne va prezenta locomotiva construita de el asa ca sa veniti cu rosii, oua, varza si mai stiu eu ce :evil:

IonutTrif

Well-Known Member
Florinn a spus:
Alin a promis ca ne va prezenta locomotiva construita de el asa ca sa veniti cu rosii, oua, varza si mai stiu eu ce :evil:
Din pacate datorita unor erori de "planning" locomotiva nu este iesita de pe standul de productie ramanand blocata undeva la sectia de vopsire. Lansarea "la apa" se amana cu o saptamana.

Sus Jos