Halta CFR Conop (Ruta M200) scara 1/87

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Ce pacat ca sunteti asa departe de mine , ca veneam sa vad pe viu cum faceti reparatiile !
Dar merge si online !

multumesc pentru informatii !

Irina
 
Salut Janos ,
Azi sunt carcotas :
- gardul de beton e altfel in fotografia lui @dan tm in partea de sus , are x-urile acelea , la tine nu sunt ( imi imaginez ca implica si mai multa migaleala ) ;
- la fantana ai refacut spitele rotii ? :evil:
- nu uita denumirea garii , eu zic sa o montezi central .
Spor !
 
Nu pot sa le tai din pacate, asa de mic e incit am incercat dar nu am reusit, ar necesta lasercut dar la noi in oras nu am putut rezolva caci nu taie doar hirtie maxim de 250 gr. Nu am refacut inca dar ma ocup si de acest segment, Iar la denumire asa m-am gindit si eu. Mersi de observatii.
 
Iarba e bestiala , marimi diferite , culori diferite , densitate diferita .
Carare nu e totusi prea adanca ?
 
Niscaiva pamant cernut fin, sterilizat la cuptor si aplicat pe carare, pe poteca...

Da´ muncisi , nu gluma! :D
 
Jos cu colopul . Poarta imi place la nebunie . Da' nici tronsonul de gard cu dala lipsa nu se lasa mai prejos .
 
Excelenta realizare!

Cred doar ca ar mai trebui lucrat la ramele geamurilor si usi; in timp poate le schimbi cu unele din alama fotodecupata si vopsite inainte de a fi montate in cladire.

Spor in continuare!
 
Asta este handmade in totalitate si asa vreau sa mai lucrez in continuare, fiindca imi place dar incerc sa fac lucrari cit mai reusite, in rest mersi :)
 
Felicitari, arata super!
Imi place grija pentru detaliu de care ai dat dovada. Acoperisul e foarte reusit, paratraznetul, sarma acestuia, cosurile, gardul de beton, etc.
Mult mai reusita cladirea handmade decat un kit de plastic montat si vopsit
Bravo.